SENIORZY ZAWŁADNĄ MIASTEM NA WEEKEND

Już w najbliższy weekend, czyli 1 i 2 października, W Sosnowcu odbędą się Sosnowieckie Dni Seniora. Impreza zorganizowana zostanie po raz pierwszy. Seniorzy w sobotę otrzymają klucze do miasta.

Tegoroczne Dni Seniora odbędą się w Parku Sieleckim i potrwają cały weekend. Na seniorów czeka bogaty repertuar atrakcji. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w otwarciu imprezy spotkają się 1 października (sobota) o godz. 11:00 pod Urzędem Miasta, aby wspólnie uczestniczyć w korowodzie, który przejdzie ulicami miasta do Parku Sieleckiego.

– W sobotę 1 października przekażemy naszym seniorom klucze do miasta. Ten weekend będzie należał do nich. Atrakcji nie zabraknie. Cieszę się, że nasi seniorzy są tak aktywni, co pokazują na co dzień. Prężnie działa Rada Seniorów, wiele inicjatyw wychodzi od osób tzw. 60 plus. Zapraszam serdecznie w imieniu władz samorządowych Sosnowca do wspólnej zabawy z Seniorami – mówi Anna Jedynak, wiceprezydent Sosnowca.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów – Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego oraz Rady Seniorów Miasta Sosnowca

 

         Projekt „Seniorzy Decydują – Stabilna Rada Seniorów w Sosnowcu” realizowany jest przez Stowarzyszenie Aktywne Kobiety w Partnerstwie z Gminą Sosnowiec i współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *